Hledáte JINOU únikovou hru? Zde jste správně!

  • Čeština
  • English

Aktuální situace

Milí hráči a naši příznivci,


ačkoli naše hra spadá do skupiny provozoven, které mohou být otevřeny, a ačkoli je pro nás aktuální situace téměř likvidační (a navíc pan Paperman úpí ve vězení už hodně dlouho), po pečlivém zhodnocení stavu se tým DeCryptu dohodl na následujícím:


Naše prostory zůstávají i nadále uzavřeny. I přestože jsme schopni zabezpečit dezinfekci u vchodu, jednorázové rukavice a dlouhý časový rozestup mezi skupinami, shodli jsme se na tom, že za těchto podmínek si hráči naši hru nevychutnají tak, jako kdyby tato opatření nebyla nutná. Chceme, aby se u nás hráči cítili komfortně a uvolněně a hru si užili bez obav.


Vouchery, které měly časově omezenou platnost (například do 30.4.), budou automaticky prodlouženy, o svou hru tedy nepřijdete.Podle situace předpokládáme otevření ke konci května, sledujte, prosím, náš Instagram, FB a webové stránky.


Udělalo by nám velkou radost, kdybyste si (v této pro nás velmi nepříznivé situaci) udělali radost zakoupením elektronického dárkového voucheru - hru si tak můžete buď předplatit, nebo darovat a  poslat radost dál. Vouchery můžete objednat e-mailem na info@decrypt.cz


Děkujeme za Vaši přízeň, pochopení, naše figurky se již těší na společná dobrodružství!