Hledáte JINOU únikovou hru? Zde jste správně!

  • Čeština
  • English

Voucher

Platnost voucherů platných do 31.12.2020 prodlužujeme automaticky do 31.3.2021.


Nákupem dárkového voucheru podpoříte naši hru neboť i nás se vládní opatření dotýkají ve smyslu uzavření, ale bohužel na žádný z programů na záchranu a podporu jsme nedosáhli ani na jaře a s největší pravděpodobností nedosáhneme ani nyní. Děkujeme za Váš zájem!
Chcete umožnit svým blízkým cestu do světa fantazie? Darujte jim voucher, který jim umožní, aby na čas opustili reálný svět, aby si hráli a aby uspěli!


Voucher můžete zakoupit přímo v prostoru únikových místností DeCrypt (předem zavolejte), kde jej můžete zaplatit v hotovosti nebo platební kartou.

Nebo si můžete voucher objednat e-mailem a zaplatit jej bankovním převodem, číslo účtu: 10010122/5500, do poznámky uveďte své jméno a e-mailem nám zašlete avízo o úhradě.


Platnost našich voucherů zakoupených v provozovně a/nebo objednaných telefonicky či e-mailem je minimálně 4 měsíce od data koupě není-li na dárkovém voucheru uvedeno jinak.

Cena voucherů je 1490,- Kč (včetně DPH), platnost voucheru je na něm vždy uvedena. Na nákup voucheru můžete uplatnit i aktuálně poskytovanou slevu od našich partnerů.


V nabídce máme též elektronický voucher, který zakoupíte z pohodlí domova.


Platnost voucherů zakoupených u našich partnerů se může lišit.


Vouchery platí na jakoukoli naši únikovou místnost, nelze je uplatnit na nákup doplňkového sortimentu (nápoje, reklamní předměty).