Hledáte JINOU únikovou hru? Zde jste správně!

 • Čeština
 • English

FAQ

Na co se často ptáte:

 

Na webu www.decrypt.cz si můžete rovnou vybrat datum a čas. Pokud máte voucher nebo slevový kupón, uveďte to, prosím, do poznámky.
Telefonicky na čísle 222 36 36 47.

E-mail:  Vyčkejte, prosím, na potvrzení rezervace. Rezervace je platná až po telefonickém potvrzení z naší strany.

 

Pokud potřebujete změnit/zrušit rezervaci, oznamte nám to, prosím, telefonicky na čísle 222 36 36 47. Rezervaci lze zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak případný voucher propadne.

 

Na místě hotově nebo platební kartou. Můžete též pohodlně platit z domova přímo při zarezervování hry on-line platbou přes GoPay. Voucher můžete koupit na místě, nebo si jej objednat telefonicky, nebo e-mailem a zaplatit bankovním převodem, číslo účtu: 10010122/5500.

 

Ano, je to velmi oblíbená forma teambuldingových aktivit. Zároveň se jedná o formu školení týmové spolupráce a lze využít Váš rozpočet na vzdělávání. Nejlepší bude, když nám zavoláte na 222 36 36 47. Spolu s Vámi pro Vás vymyslíme nejlepší variantu.

 

Na hru doražte, prosím, v čase Vaší rezervace. I tak budete mít dost času nasát atmosféru.

 

Doražte v pohodlném oblečení a v botách bez podpatku. Uvnitř únikových místností je celoročně teplota kolem 20 stupňů. Neušpiníte se a ani se nebudete výrazně fyzicky namáhat. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte je; jinak s sebou nepotřebujete vůbec nic.

 

Doporučujeme hru dětem od věku cca 8 let. Děti mladší 15 let musejí být v doprovodu dospělé osoby. Připravujeme i místnost speciálně připravenou pouze pro dětské hráče.

 

Nemusí. Dokonce nikdo z nich. Celá hra je postavena tak, aby netvořila jazykové bariéry, budete potřebovat jen svůj důvtip, logiku a tvořivé myšlení, takže můžete bez problémů vzít i přátele a kolegy cizince.

Pro týmy, které tvoří hráči, z nichž ani jeden neumí česky nabízíme provádění našimi průvodkyněmi hrou v angličtině. Vždy po rezervaci vyčkejte na potvrzení Vašeho termínu. Jazyk pro úvod volíte při rezervaci hry. Komunikace s průvodkyní je v úvodu před hrou, kdy vysvětlí pravidla, během hry (jen pokud si vyžádáte nápovědu) a na konci po hře pro vyhodnocení. Jinak v průběhu samotné hry není nutné umět česky. Je tedy i možné, aby alespoň jeden člověk z týmu byl schopný porozumět češtině pro úvod do hry a ostatním tlumočit, pokud není možné ve zvoleném čase provádět anglicky.

 

Po celou dobu hry je možné získat nápovědu. Průvodce Vás bude monitorovat kamerovým systémem tak, aby Vám mohl vhodně napovědět.

 

Hru nelze přerušit a pak v ní pokračovat. Lze ji pouze ukončit.

 

DeCrypt únikové místnosti jsou vybudovány na adrese Branická 16, Praha 4, blízko oblíbené cyklo-bruslařské stezky v domě, kde se nachází i skvělá restaurace U Bláhů. Jezdí sem tramvaje 2, 3, 17, 21 a autobusy 118, 170, 196 a 197 - zastávka PŘÍSTAVIŠTĚ. Parkovat je možné zdarma kdekoli v okolí, nejvíce parkovacích míst je k dispozici v ulici Na Mlejnku. Na domě je zvonek DeCrypt.

 

Na recepci Vám můžeme nabídnout nákup balených nápojů. Po hře pak můžete své zážitky a svou taktiku rozebrat v restauraci U Bláhů.

Vaše osobní údaje nebereme na lehkou váhu. Více o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji naleznete v dokumentu Informace o zpracování Vašich osobních údajů.

Ano, vouchery nabízíme. Jsme potěšeni, že jste si vybrali právě naší únikovky jako nevšední dárek. Obdarovaný bude určitě překvapený!

Nabízíme vouchery elektronické (zasílané ihned po připsání peněz na náš účet) nebo tištěné – můžete zakoupit třeba po hře. Více informací v sekci VOUCHER.

Abychom rozptýlili obavy hráčů a jejich blízkých, rádi bychom Vás informovali o tom, že úniková hra DeCrypt:

 • má řádně zkolaudované prostory přímo jako hernu pro únikové místnosti
 • má vypracované požárně bezpečnostní řešení, které bylo schváleno Hasičským záchranným sborem hl. m. Prahy
 • je vybavena kouřovými čidly
 • je vybavena schválenými hasicími přístroji, které pravidelně procházejí revizemi
 • má řádně označeny únikové cesty a východy
 • je vybavena vzduchotechnikou, která splňuje požadavky Hygienické stanice hl. m. Prahy
 • je napojena na monitorovací systém nepřetržité dálkové ochrany firmy SECURITAS ČR, a to včetně kouřových čidel (funkčnost propojení našich poplachových, zabezpečovacích a tísňových systémů s Centrálou nouzových služeb firmy SECURITAS ČR byla pokusně prověřena)
 • všechny elektrorozvody jsou nové a byly nataženy a zapojeny oficiální prověřenou elektrikářskou firmou – vše prošlo řádnými revizemi oficiálního revizního technika elektrických zařízení
 • únikovou místnost je v případě nutnosti možné kdykoli otevřít zevnitř pouhým stlačením tlačítka PANIC
 • pokud by požární čidlo zaznamenalo požár, pak se dveře odblokují automaticky samy (při vyhlášení poplachu/odpojení elektrického proudu se všechny místnosti automaticky odemknou)
 • herní prostory i prostor recepce a čekárny jsou monitorovány kamerami
 • průvodkyně hlídá jen jednu místnost, je tedy neustále informována o tom, co se v únikové místnosti děje
 • na jaře 2019 jsme prošli podrobnou tematickou kontrolou HZS hl. m. Prahy se závěrem ve všech bodech kontroly bez závad a nedostatků.