• Čeština
  • English

FAQ

Na co se často ptáte:

 

Na webu www.decrypt.cz si můžete rovnou vybrat datum a čas. Pokud máte voucher nebo slevový kupón, uveďte to, prosím, do poznámky.
Telefonicky na čísle 222 36 36 47.

E-mail:  Vyčkejte, prosím, na potvrzení rezervace. Rezervace je platná až po telefonickém potvrzení z naší strany.

 

Pokud potřebujete změnit/zrušit rezervaci, oznamte nám to, prosím, telefonicky na čísle 222 36 36 47. Rezervaci lze zrušit nejpozději 24 hodin předem, jinak případný voucher propadne.

 

Na místě hotově nebo platební kartou. Můžete též pohodlně platit z domova přímo při zarezervování hry on-line platbou přes GoPay. Voucher můžete koupit na místě, nebo si jej objednat telefonicky, nebo e-mailem a zaplatit bankovním převodem, číslo účtu: 10010122/5500.

 

Ano, je to velmi oblíbená forma teambuldingových aktivit. Zároveň se jedná o formu školení týmové spolupráce a lze využít Váš rozpočet na vzdělávání. Nejlepší bude, když nám zavoláte na 222 36 36 47. Spolu s Vámi pro Vás vymyslíme nejlepší variantu.

 

Na hru doražte, prosím, v čase Vaší rezervace. I tak budete mít dost času nasát atmosféru.

 

Doražte v pohodlném oblečení a v botách bez podpatku. Uvnitř únikových místností je celoročně teplota kolem 20 stupňů. Neušpiníte se a ani se nebudete výrazně fyzicky namáhat. Pokud nosíte brýle, nezapomeňte je; jinak s sebou nepotřebujete vůbec nic.

 

Doporučujeme hru dětem od věku cca 8 let. Děti mladší 15 let musejí být v doprovodu dospělé osoby. Připravujeme i místnost speciálně připravenou pouze pro dětské hráče.

 

Nemusí. Dokonce nikdo z nich. Celá hra je postavena tak, aby netvořila jazykové bariéry, budete potřebovat jen svůj důvtip, logiku a tvořivé myšlení.

 

Po celou dobu hry je možné získat nápovědu. Průvodce Vás bude monitorovat kamerovým systémem tak, aby Vám mohl vhodně napovědět.

 

Hru nelze přerušit a pak v ní pokračovat. Lze ji pouze ukočit.

 

DeCrypt únikové místnosti jsou vybudovány na adrese Branická 16, Praha 4, blízko oblíbené cyklo-bruslařské stezky v domě, kde se nachází i skvělá restaurace U Bláhů. Jezdí sem tramvaje 2, 3, 17, 21 a autobusy 118, 170, 196 a 197 - zastávka PŘÍSTAVIŠTĚ. Parkovat je možné zdarma kdekoli v okolí, nejvíce parkovacích míst je k dispozici v ulici Na Mlejnku. Na domě je zvonek DeCrypt.

 

Na recepci Vám můžeme nabídnout nákup balených nápojů. Po hře pak můžete své zážitky a svou taktiku rozebrat v restauraci U Bláhů.

Vaše osobní údaje nebereme na lehkou váhu. Více o tom, jak nakládáme s Vašimi osobními údaji naleznete v dokumentu Informace o zpracování Vašich osobních údajů.